news

Qida از محصولات جدیدی در Euroshop 2020 رونمایی کرد

April 2, 2020

از فوریه 16 - 20 ، 2020 ، نمایشگاه صنعت شماره 1 خرده فروشی جهان - بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خرده فروشی EuroShop 2020 ، در دوسلدورف آلمان برگزار می شود. چی دا نمایشگاه با بسیاری از محصولات جدید خود توسعه یافته و راه حل کلی.

در این نمایشگاه با موضوع "ارائه راهکارهای امنیتی خرده فروشی حرفه ای برای مشتریان و ایجاد یک محیط تجاری امن و زیبا" ، Q ida به نمایش گذاشته برچسب فلزی AM ، آزمایشگاه باریک AM el که می تواند نیازهای سناریوهای مختلف را به طور کامل برآورده کند. مجموعه ای از محصولات جدید مانند آنتن های AM & RF و همچنین مجموعه کاملی از راه حل های امنیتی ، توجه گرم بازار اروپا را برانگیخته اند.

展会1.png

در محل نمایشگاه ، کارکنان و بازدید کنندگان Q ida ارتباط خوبی داشتند و Q چهره ای جدید را به مشتریان در سراسر جهان نشان می دادند. در آینده ، Q ida راه حل های با کیفیت و به روز شده تر ، حرفه ای تر و مطمئن تری را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

شرکت مواد و فناوری گوانگژو Qida ، آموزشی ویبولیتین ارائه دهنده راه حل های امنیتی خرده فروشی حرفه ای ، اختصاص داده شده به فروشندگان با راه حل های کامل خرده فروشی ، محصولات ضد سرقت با کیفیت بالا و خدمات شخصی است.

از زمان تأسیس در سال 2006 ، این شرکت به تحقیق و توسعه و تولید محصولات امنیتی خرده فروشی توجه داشته و توانایی تولید کاملی را برای تولید مواد ، ساخت محصولات و ادغام سیستم ایجاد کرده است. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 50 اختراع ثبت شده مرتبط و پایه تولیدی بیش از 30،000 متر مربع است و تولید گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا را در بیش از 70 کشور و منطقه در سراسر جهان برای مشتریان فراهم می کند.

محصول ستاره در این نمایشگاه متعلق به برچسب فلزی جدید است

铁标签.png