aboutus

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: QIDA
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 40000000-5000000
سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

شرکت مواد و فناوری گوانگژو Qida ، آموزشی ویبولیتین ارائه دهنده راه حل های امنیتی خرده فروشی حرفه ای ، اختصاص داده شده به فروشندگان با راه حل های کامل خرده فروشی ، محصولات ضد سرقت با کیفیت بالا و خدمات شخصی است.

از زمان تأسیس در سال 2006 ، این شرکت به تحقیق و توسعه و تولید محصولات امنیتی خرده فروشی توجه داشته و توانایی تولید کاملی را برای تولید مواد ، ساخت محصولات و ادغام سیستم ایجاد کرده است. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 50 اختراع ثبت شده مرتبط و پایه تولیدی بیش از 30،000 متر مربع است و تولید گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا را در بیش از 70 کشور و منطقه در سراسر جهان برای مشتریان فراهم می کند.

تاریخ

مسیر توسعه

2006

تأسیس شد

2008

تولید مقیاس بزرگ مواد آمورف برای برچسب های ضد سرقت

2012

تولید برچسب ضد سرقت در مقیاس بزرگ

2018

پایه تولید جدید در حال ساخت است

2019

راه حل های ضد سرقت محصولات خرده فروشی را ارائه دهید

سرویس


قیمت مناسب؛ حرفه ای ترین محصولات؛ بهترین خدمات

ما چندین دفتر تحقیق و توسعه مستقل داریم که عمدتاً مسئول آزمایش عملکرد مواد ، فرکانس ، دامنه و غیره هستند.

تیم تحقیق و توسعه ما متشکل از چندین مهندس مواد ، مهندسان الکترونیک ، مهندسین نرم افزار و مهندس اتوماسیون و غیره. دستاوردهای اصلی ما از جمله توانایی توسعه مستقل تکنیک تولید برای نوارهای آمورف و مواد مغناطیسی نیمه سخت و تولید اتوماتیک کامل برچسب AM و غیره است.

1. محافظت ضد سرقت قابل اطمینان به شما در کاهش تلفات کمک می کند

Qida محافظت ضد سرقت ایمن و قابل اطمینان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. محصولات ضد سرقت حرفه ای ما دارای کارایی عالی در تشخیص هستند که می تواند به خرده فروشان در کاهش تلفات سرقت ، بهینه سازی کارکنان و کاهش هزینه های عملیاتی کمک کند.

2. تجربه خوب خرید سود شما را افزایش می دهد

محصولات ضد سرقت حرفه ای ارائه شده توسط Qida از میزان هشدار کاذب و میزان فعال شدن مجدد فعال پس از غیرفعال کردن برخوردار هستند که می توانند یک تجربه خرید خوب برای فروشگاه ایجاد کرده و از تأثیرات منفی مصرف کنندگان از برند به دلیل آلارم کاذب جلوگیری کنند.

3. سازگاری خوب:

برچسب های AM باید با آنتن های AM همسان کار کنند ، فاصله تشخیص با توجه به مارک های مختلف یا انواع مختلف آنتن ها متفاوت است. دامنه فرکانس ما در 57.7KHz ~ 58.3KHz با آنتن های با کیفیت بهتر کنترل می شود ، سایرین 57KHz-59KHz با آنتن های استاندارد کنترل می شوند. .

برخی از برچسب های AM تولید شده توسط شرکت های دیگر با فرکانس دقیق تر ، عملکرد ضعیف سریع ، فاصله تشخیص این برچسب ها کوتاه خواهد شد و نمی توانند از امنیت خرده فروش محافظت کنند.

شرکت ما کنترل غلبه بر تشدید کننده های آمورف و تولید بایاس مغناطیسی ، برچسب گذاری در آب بندی دقیق توسط تجهیزات اتوماسیون با دقت بالا را کنترل می کند ، و ما فرکانس برچسب ها را 57.3KHz ~ 58.3KHz به طور دقیق تضمین می کنیم ، که می تواند بدون هیچ مشکلی با هر آنتن AM در بازار سازگار باشد.

3. راه حل های کامل برای بهبود بهره وری عملیاتی خود

طیف گسترده ای از راه حل های امنیتی خرده فروشی ارائه شده توسط Qida کلیه مناطق خرده فروشی ، ارائه محصولات جامع ضد سرقت و خدمات سفارشی را ارائه می دهد ، و راه حل های کارآمد و قابل اعتماد برای تجارت خرده فروشی شما ارائه می دهد.

تیم ما

چرا ما را انتخاب کن

1. تامین کننده راه حل امنیتی یک مرحله ای می تواند به شما برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها کمک کند.

2. تولید کننده ما می تواند به شدت کنترل کیفیت و هزینه را به رقابتی ترین.

3. عملیات آسان، طراحی جذاب.

4. تکنیک حرفه ای پشتیبانی می کند و سرویس عالی است.

5. تحویل سریع و راه حمل و نقل امن.

6. ارائه حفاظت عالی برای merchandize خود.

اطلاعات تماس