aboutus

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: QIDA
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 40000000-5000000
سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
-01-
معرفی

شرکت مواد و فناوری گوانگژو QIDA ، با مسئولیت محدود در منطقه فناوری پیشرفته صنعتی ، شهر سیتی ، گوانگژو واقع شده است ، که در سال 2006 با سرمایه ثبت شده 20 میلیون یوان تأسیس شده است ، که یک شرکت پیشرفته و پیشرفته است که در ترکیب مواد جدید و تحقیقات محصولات نسبی و توسعه ، تولید و بازاریابی.

ما به طور عمده نوار آلیاژ آمورف با کارایی بالا ، روبان نانوکریستالی ، برچسب نرم AM ، مواد مغناطیسی نیمه سخت ، نوار استیل ضد زنگ و محصولات مولیبدن تولید و عرضه می کنیم. محصولات ما در سراسر کشور را پوشش می دهد و به سایر کشورها و مناطق آسیا ، اروپا ، قاره آمریکا و آفریقا صادر می شود.

ما ابتدا به اصل كیفیت پایبند هستیم ، برای اطمینان از پایداری كیفیت و كارآیی محصولات ، ما در سال 2007 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 را تصویب كردیم. و به طور فعال کار تحقیق و توسعه را در رابطه با تجهیزات تولید و محصولات جدید انجام دهید. تأکید زیاد بر ترکیبی از مسیر توسعه ، تولید و یادگیری و فناوری تحقیق ، ایجاد روابط تعاونی پایدار طولانی مدت در زمینه نوار آلیاژ آمورف با کارایی بالا برای سنسورهای مغناطیسی آکوستیک با دانشگاه جنوبی جنوبی و دانشگاه فناوری گوانگدونگ است. در سال های اخیر تعدادی از اختراعات ثبت اختراع ، مدل های ابزار و کپی رایت نرم افزار را دریافت کرد ، QIDA در سال 2006 به عنوان شرکت های پیشرفته شناخته شد. و برنده حمایت ویژه بودجه از صندوق نوآوری دولتی و پروژه های مهم علمی و فناوری گوانگدونگ در سال 2011 شد. تأمین کننده مواد آمورف که در برچسب های مغناطیسی آکوستو استفاده می شود. در سال 2013 ، اولین گروه از شرکتهای کوچک غول پیکر توسط دفتر علم و فناوری و فناوری اطلاعات گوانگژو مشخص شد.

ما با داشتن تجهیزات پیشرفته ، استعدادها ، فناوری فوق العاده ، کیفیت عالی و بهترین خدمات ، اکثر اعتماد و پشتیبانی مشتریان را بدست می آوریم. ما می خواهیم صمیمانه با شما همکاری کنیم تا در آینده نزدیک به دنبال توسعه مشترک باشیم.

-02-
تاریخ

در سال 2005، تیم تحقیق و توسعه با موفقیت با برچسب مغناطیسی توسعه یافت.

QIDA تاسیس در سال 2006

مجموعه ای کامل از خط تولید روبان آمورف در سال 2008 تاسیس شد

مجموعه کامل از خط تولید مواد مغناطیسی نیمه سخت در سال 2010 تاسیس شده است.

مجموعه کامل خط تولید AM Label در سال 2012 تاسیس شد.

ظرفیت سالانه سال 2014 به 1 میلیارد دلار رسیده است.

در سال 2015، به عنوان "موسسات تحقیق و توسعه موسسه در سال 2015" شناخته شده بود؛ گسترش خط تولید به چهار دسته صدها محصول.

2016 حمل و نقل تا 30 میلیون

-03-
سرویس


قیمت مناسب؛ محصولات حرفه ای ترین بهترین خدمات

ما چند دفتر تحقیق و توسعه مستقل داریم که عمدتا مسئول آزمایش کارایی مواد، فرکانس، دامنه و غیره هستند

تیم تحقیق و توسعه ما متشکل از چندین مهندس مواد، مهندسان الکترونیک، مهندسان نرم افزار و مهندسان اتوماسیون و غیره است. دستاوردهای اصلی ما عبارتند از: توانایی توسعه مستقل از تکنیک تولید برای مواد مغناطیسی روبان آمورف و مواد مغناطیسی نیمه سخت و تولید اتوماتیک AM Label و غیره

1. عملکرد زنگ اعتماد به نفس

شرکت ما مجموعه ای کامل از تشدید دهنده های آمورف و تکنولوژی تولید انحراف مغناطیسی را داراست. عملکرد این دو ماده را به طور دقیق تنظیم می کنیم تا بهترین وضعیت را در فرآیند تولید برچسب های AM مطابقت دهیم. از امنیت خرده فروشی.

به منظور رفع نیازهای متنوع AM برچسب، محصولات ما را می توان به سه سری: برچسب QD با 3 رزوناتور، QD DR، برچسب QD با 1 رزوناتور تقسیم شده است.

2. عملکرد غیر فعال کردن خوب:

استفاده از برچسب AM این است که اطمینان حاصل شود که برچسب ها دارای عملکرد زنگ خوب قبل از طریق شمارنده چک هستند، و پس از غیر فعال کردن دستگاه های غیر فعال نمی شود زنگ هشدار. ما ترکیب های مختلف واقعی اعمال برچسب های AM در طول تولید، و مطمئن شوید که برچسب با عملکرد خوب ضد انفجار، و پس از آن با دستگاه غیر فعال کردن استاندارد غیر فعال نمی شود.

3. سازگاری خوب:

برچسب های AM نیاز به کار با آنتن های مجهز شده AM دارند، فاصله تشخیص با توجه به نام تجاری مختلف و انواع مختلف آنتن ها متفاوت است. محدوده فرکانس ما در 57.7KHz ~ 58.3KHz با آنتن های با کیفیت بهتر کنترل می شود، دیگران 57KHz ~ 59KHz با آنتن های استاندارد .

برخی از برچسب های AM تولید شده توسط شرکت های دیگر با فرکانس دقت پایین، عملکرد ضریب آسیب پذیری، فاصله تشخیص این برچسب ها کوتاه می شوند و می توانند از امنیت خرده فروشی محافظت کنند.

شرکت ما کنترل تقلید از رزوناتورهای آمورف و تولید متعصب مغناطیسی، دقیق مهر و موم با تجهیزات اتوماسیون دقت بالا را کنترل می کند، و ما تضمین کیفیت فرکانس 57.7KHz ~ 58.3KHz دقیقا، که می تواند بدون هیچ گونه مشکلی با هر آنتن AM در بازار سازگار است.

4. سازگاری خوب

خرده فروشان در مورد انطباق برچسب های AM در دسته های مختلف در طول تولید انبوه بسیار مراقبت می کنند. همانطور که شرکت ما مجموعه ای کامل از رزوناتورهای آمورف و فن آوری تولید انحراف مغناطیسی، همراه با انعطاف پذیری و دیگر فن آوری های مرتبط دارد. بنابراین ما می توانیم به طور کامل تضمین هماهنگی برچسب های AM.

به عنوان نرخ معیوب برچسب های AM نقطه اصلی ای است که تصمیم به کاهش راندمان ضد انفجار، بنابراین شرکت ما ارائه خدمات جایگزین رایگان اگر برچسب های AM ما در تشخیص پایین، غیر فعال کردن و چسب و غیره

-04-
تیم ما

چرا ما را انتخاب کن

1. تامین کننده راه حل امنیتی یک مرحله ای می تواند به شما برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها کمک کند.

2. تولید کننده ما می تواند به شدت کنترل کیفیت و هزینه را به رقابتی ترین.

3. عملیات آسان، طراحی جذاب.

4. تکنیک حرفه ای پشتیبانی می کند و سرویس عالی است.

5. تحویل سریع و راه حمل و نقل امن.

6. ارائه حفاظت عالی برای merchandize خود.

اطلاعات تماس